biuro@bialnet.com.pl | tel. 856 777 777
Wielkość czcionki A- A A+ | Kontrast
 

Zmiany w pakiecie SMART

Zmiany w pakiecie SMART

Szanowni Państwo,

 

W związku z faktem, iż właścicielem Grupy TVN została firma Discovery Inc. od 3 grudnia 2018 r. pakiet SMART zostanie wzbogacony o następujące kanały: Discovery Channel, Discovery Historia, Eurosport 1 HD, Animal Planet HD oraz o nowe kanały w naszej telewizji: UA TV, NHK WORLD-JAPAN, REGIONALNITELEVIZE.

 

Dodanie powyższych programów do nowego pakietu SMART znacznie podniesie jego wartość rynkową. Będzie to pakiet z najbogatszą i unikalną ofertą kanałów sportowych, popularno-naukowych i dziecięcych w porównaniu do analogicznych pakietów konkurencji.

 

Oferta nowego pakietu SMART obejmie wszystkich istniejących i przyszłych Abonentów.

 

W związku ze znacznym rozszerzeniem oferty pakietu SMART zmianie ulegnie cena tego pakietu:

1. Od 1 stycznia 2019 r. – pakiet SMART kosztować będzie o 5zł brutto więcej, czyli 44,90 brutto (dla nowo podpisanych umów oraz dla trwających umów na czas nieokreślony).

2. Do 31 grudnia 2018 r. – dla Abonentów, którzy podpiszą umowę na czas określony, cena nowego pakietu SMART, pozostanie na dotychczasowych warunkach, przez okres trwania umowy.

 

Zachęcamy naszych Abonentów, korzystających z pakietu SMART, w ramach umów na czas nieokreślony do przepisania jej na czas określony i zachowania dotychczasowej ceny na czas trwania umowy.

Zespół Bialnet.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.


Zamów